Albania

Nga kjo faqe ju mund të shkarkoni Counter-Strike 1.6
CS 1.5 ishte një lojë e madhe dhe popullore. Që nga viti 2000, kur cs 1.6 u lirua, shumë lojtarë të ishte duke luajtur grevë kundër. Kjo është revole të parë personi dhe lojtar të gjithë rreth botës kanë luajtur atë. CS ka një grafikë të madh dhe i jep plesure për çdo lojtar. Ju nuk keni nevojë për një kompjuter super. Kërkesat minimale:
Më shumë thane 128 mb RAM
kartë video më shumë se 32 mb
HDD: 500 mb
Si për të luajtur Counter-strike:

CS 1.6 është i pari person shooter, dhe Valve korporata është Publisher kryesor i kësaj loje.
Pikat tuaja kryesore në këtë lojë janë këto: ka dy ekipe: policë dhe terorists. Terorists kanë për të mbjellë një bombë dhe për të bërë çdo gjë që mund të shpërthejnë. Policët duhet të sigurojnë teritory nga terorists. Nëse terorists kanë mbjellë një bombë, policët duhet të unplant dhe për të shpëtuar teritory.
Në CS 1.6 çdo gjë është në përsëritje. Kjo është një lloj i një rrethi. Çdo gjë është e njëjtë, por njerëzit mund concure dhe për të marrë rezultatet. Ata duhet të bëni një shumë të vret, headshots dhe të jetë i pari në ekip, për të qenë lider. Kjo lojë është si narkotike. Nëse keni provuar, ju nuk mund të ndalet. Kjo është lojë më të mirë në historinë e Valve korporatë.
Në këtë faqe ju mund të shkarkoni versionin e jo me avull për të lira!

Ju mund të luajnë cs nëse keni:
Win XP, 7, 8, 8.1, 10
Si lojtar mund të gjeni serverat?

Në këtë dosje instalimit të cilën ju mund të shkarkoni në faqen tonë, ju mund të gjeni botën më të mirë dhe serverat lituaneze. Ne kemi modifikuar listën e MS.
Nëse ju nuk duan të luajnë në internetet – ka bots.
Gjithashtu ju mund të gjeni lëkurat, harta, portugalisht dhe anglisht tingujt lojë.
Nga rruga, ne duam që ju të mund të merrni të gjitha plesure e në të luajtur, kështu që, ne kemi konfiguruar disa gjëra, kështu që ju do të keni më të mirë lojë version.

Hidhni një sy se çfarë ju mund të gjeni në dosjen tonë instalimit:
Të gjitha përditësime të reja,
All kërkimit do të ju lejojnë të gjeni server më të mirë për lojë tuaj,
CS 1.6 bots,
Disa ndryshime, të cilat nuk do të le të ndryshojë konfigurimin e tua,
Motor të ri lojë
Ju nuk mund të lirshme FPS në lojë,
1.6 p48 klientit.

game Counter-strike ka një shumë të servers modifikuar. Më të popullarizuara mod – parazgjedhur (publike).
mods të tjera:
1.Public
2.CSDM
3.BaseBuilder
4.Zombie
5.PaintBall
6.DeathRun
7.GunGame
8.DeathRace
9.Soccer [Football]
10.Surf
11.BunnyHop Mod
12.JailBreak
13.SuperHero
14.-Kreedz
15.Knife Mod
16.Warcarft 3

Siç mund ta shikoni, ju mund të zgjidhni!
Si të shkarkuar cs 1.6?

Klikoni mbi imazhin më poshtë:

cs siustis

Pas disa momenteve cs 1.6 Shkarko do të përfundojë.
Ju mund të shkarkoni cs 1.6 duke klikuar mbi Picture „shkarkim”.
Në kompjuter ju mund të gjeni skedarin dowloaded. Push kohë të dyfishtë dhe të presim.
Pas kësaj:
Ju mund të klikoni „Next” dhe të jenë të qetë. Por në qoftë se ju doni të ndryshojë directory, ju mund ta bëni këtë.
Pas instalimit ju mund të shtyjë fund.
Mbi ju desktop ju mund të shihni cs ikonë.
Kanë një lojë e bukur!
Mos harroni, nuk keni cheats dhe gjëra të tjera, të luajë mirë. Nëse jo – ju mund të merrni një ndalim, dhe pastaj – nuk ka qesharake, as denar, mjaltë.

Counter-strike 1.6 download, cs 1.6 download, counter-strike shkarko